Apie mus

Tvari įmonė, siūlanti unikalius ir pripažintus rinkoje Samsung oro kondicionierius su Wind-Free technologija.

optimalus ir kompleksiškas paketas – patikimus kondicionierius net tik parduosime, bet ir sumontuosime.

komfortabilaus oro užtikrinimas tiek karštą vasaros dieną, tiek šaltą žiemą.

inovatoriška įmonė siūlanti  oro kondicionavimo sprendimus su išmaniosiomis funkcijomis.

ramios oazės Jūsų namuose sukūrimas.

energijos taupymas jūsų namuose ir jokių rūpesčių dėl elektros sąskaitų.

stiprių ir greitų montuotuojų komanda..

technologijų, taupančių energiją ir Jūsų kaštus pasiūlymai.

aukštas kokybės aptarnavimo lygis, greita reakcija bei punktualumas.

Mūsų tikslas ir vertybės kilo iš kasdienių patirčių ir iššūkių, su kuriais susiduria kiekvienas, siekdamas ofise ar namuose turėti komfortišką oro temperatūrą ir švarų orą. Todėl vienas pagrindinių mūsų prioritetų pasiūlyti ne tik geriausius rinkoje esančius kondicionierius ir rekuperatorius, bet ir laiku, kokybiškai suteikti montavimo paslaugas, atitinkančias visus Samsung gamintojo kondicionierių montavimo bei priežiūros reikalavimus.

Mūsų patyrusių meistrų komanda patars ir išspręs įrangos montavimo bei pasirinkimo klausimus per maksimaliai trumpą laiką, jūsų poreikius bei biudžetą.

Galite būti tikri, kad patikėję mums savo ofiso ar namų orą, gausite ne tik teisingai sumontuotą šaldymo įrangą (oro kondicionierius), vėdinimo įrangą (rekuperatorius), šildymo įrangą (šilumos siurblius „oras – vanduo“, „žemė – vanduo“, šildymo sistemas ir kt.), bet svarbiausia – turėsite maksimalų komfortą tiek oro temperatūros atžvilgiu, tiek jo švaros aspektu. Pasirinkę mus sukursite optimalią patalpų temperatūrą bei jaukumą savo namuose ar ofise tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų laiku.

Misija

Būti patikimu Jūsų namų ar ofiso oro komforto guru, sprendimus pateikiant bei darbus atliekant greitai, optimalia kaina bei pasitelkiant geriausius sprendimus.

Vizija

Būti PATIKIMU, PUNKTUALIU ir SĄŽININGU Jūsų PARTNERIU, siūlančiu ir diegiančiu visiems prieinamus, komfortišką namų bei ofisų aplinką kuriančius sprendimus.

Scroll to Top