Oras-vanduo EHS monoblokinė sistema

Rinkdamiesi oras-vanduo EHS monoblokinę sistemą – jūs renkatės komfortą!

  • Saugumas. Neturite laiko kūrenti kietuoju kuru, rūpintis malkomis ar bijote gaisro tikimybės savo
    namuose? Oras-vanduo EHS monoblokinė sistema tai puiki šildymo alternatyva kietojo kuro katilams. Ši sistema nereikalauja daug priežiūros, taupo vietą katilinėje ir šildymo kaštus bei leidžia išvengti triukšmo, dulkių ir pelenų ar papildomų įrenginių būtinumo.
  • Efektyvumas. Oras-vanduo EHS monoblokinei sistemai reikia mažiau energijos sąnaudų nei tradicinėms šildymo sistemoms, ji pagamina daugiau naudingosios energijos ir yra efektyvesnė. O lengvai valdomi parametrai leidžia prisiderinti prie nepastovios, greitai besikeičiančios lauko temperatūros, todėl jūs ne tik sutaupote šildymo kaštų, bet ir greitai prišildote savo namus.
  • Ekologiškumas. Priešingai, kietojo kuro katilai, kurie nėra draugiški gamtai, oras-vanduo šildymo sistema yra ekologiška, neišskiria CO2 anglies dioksido į aplinką bei tausoja gamtą. Tai šildymo sistema, sukurta labiausiai atsakingiems, apie rytdieną mąstantiems žmonėms.
  • Kompaktiškumas. Oras-vanduo šildymo sistemos lengvai pritaikomos prie jau esančių radiatorinės ar grindinio šildymo sistemų. Montavimo darbai vyksta gana sparčiai. Montuojant oras-vanduo sistemas nereikia atlikti jokių žemės kasimo darbų, nereikia kuro saugyklos, todėl sutaupysite namo naudingojo ploto.
Scroll to Top
Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime